+420 725 563 521

 

Vážení zákazníci,

s ohledem na stávající epidemiologickou situaci a na to navazující Vládou ČR vyhlášený nouzový stav na celém území ČR (shodně jako tomu je i dalších evropských zemích) a v důsledku toho přijatých opatřeních, si Vás dovolujeme informovat o tom, že i naše společnost je nucena, a to až do odvolání, omezit osobní formy komunikace na našich provozovnách naší společnosti. Jsme však plně připraveni věnovat se Vám prostřednictvím telefonického spojení, e-mailového spojení či případně prostřednictvím mobilních aplikací umožňující komunikaci na dálku.  

Pokud jde o servisní střediska naší společnosti, pak tyto zůstávají otevřeny, ovšem ve velice omezeném rozsahu, s cílem v maximální možné míře minimalizovat riziko přenosu prokázaného výskytu koronaviru. Prosím respektujte námi přijatá opatření a v případě potřeby provedení servisních služeb nejprve kontaktujte pracovníky našich servisů prostřednictvím telefonů či e-mailů na níže uvedených kontaktech. … V případě osobního kontaktu s našimi pracovníky Vás žádáme o dodržování nezbytných zvýšených hygienických opatření a dále o to, abyste byli zodpovědní v rámci osobního kontaktu s našimi pracovníky a pakliže jste se v předcházejících dnech vrátili z některé z rizikových oblastní výskytu koronaviru, přišli jste do kontaktu s osobou, u níž byl již koronavir prokázán či čeká na výsledky jeho testování či snad na sobě pozorovali nějaký z příznaků svědčící nákaze koronavirem, jste plně dodržovali nařízenou karanténu a nevstupovali v osobní kontakt s našim personálem.

Věříme, že nastalá opatření naší společnosti pochopíte a budete při vyhledávání a využívání našich služeb postupovat s maximální možnou obezřetností a zodpovědností.

V případě jakýchkoliv dotazů, požadavků, přání apod. jsou Vám naši pracovníci pochopitelně plně k dispozici na svých mobilních telefonech a e-mailech.

 

Děkujeme za pochopení. Přejeme Vám v současné situaci mnoho zdraví.

Specializujeme se na servis nástaveb komunálních, stavebních, hutních a dalších speciálních vozů včetně nástaveb vozů zimní a letní údržby.

Naše společnost VSP Fullservis a.s. se specializuje na servis nástaveb a příslušenství. Spolupracujeme s významnými společnostmi v oblasti nástaveb a speciálních zařízení kompletovaných na podvozcích nákladních, užitkových a speciálních automobilů. Více viz naši partneři.